آیا میدانید ؟ بعضی از قسمت های قالب تغیر کرده است.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: راه اندازی اولیه آیفون

1. Top | #11

شماره عضویت
    3
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.18
    دستگاه های من

iphone-4s-white
    اپراتور های من

Rightel IranCell
    مورد پسند : 65 بار در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pinaaar [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    سلام دوستان.من امروز یه Iphone 5s خریدم.سیم کارت ایرانسل انداختم توش.بعد از اینکه زبان و کشور رو انتخاب کردم و به wifi وصل شدم یه phone number بهم دادش که نمیدونم مال کدوم کشوره اصلا. این شماره چی هستش؟؟
    از یه طرف هم وقتی گوشیم رو به itunes از طریق کامپیوتر وصل میکنم دو تا کد میخواد.یکی billing zip code هستش.اون یکی هم social security. جاشون چی باید بنویسم؟؟؟
    من تا حالا با آیفون کار نکردم. ((( ممنون میشم اگه کمکم کنییییییییید....
    شما شماره رو کجا وارد کردید؟
    مطمئن هستید آنلاک فکتوری هست؟

2. Top | #12

شماره عضویت
    1007
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.01
    دستگاه من

اپراتور من

مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    شماره رو جایی وارد نکردم. بعد از اینکه کشور رو انتخاب کردم و یه آیتونز هم وصل شدم یه پیغام اومد که نوشته بود confirm your phone number . زیرم شماره رو نوشته که نمیدونم مال کجاست اصلا.
    گفتن آنلاکه اما اعتماد نمیشه کرد. کد iccid داره رو جعبه. یعنی لاک هستش؟ چجوری آنلاک کنم؟

3. Top | #13

شماره عضویت
    1007
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.01
    دستگاه من

اپراتور من

مورد پسند : 1 بار در 1 پست
    اگه گوشیم لاک باشه میتونم براحتی و بدون آنلاک کردن ازش استفاده کنم؟؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید.
    کاربر مقابل پست pinaaar عزیز را پسندیده است:
    reza safary (02-07-2014)

4. Top | #14

شماره عضویت
    22
    عنوان کاربر
    مدیر باز نشسته
    میانگین پست در روز
    0.58
    دستگاه های من

iphone-5s-gray iphone-5c-red
    اپراتور های من

IranCell MCI
    ورژن iOS:
    iOS 8.1.1 Beta
    گیم سنتر
    iAbtin
    مورد پسند : 753 بار در 304 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط pinaaar [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    اگه گوشیم لاک باشه میتونم براحتی و بدون آنلاک کردن ازش استفاده کنم؟؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید.
    ببینید دوست عزیز میتونید با قرار دادن سیم کارتی که از اول داخل گوشه بوده است آیفون رو اکتیو کنید.(به عنوان آیپاد تاچ می تونید استفاده کنید)اما برای آنلاک کردن حتما یک سرویسی باید روی اکانت اپراتور شما فعال باشد!اگر نیست می تونید با r-SIM 8 آنلاک کنید! موفق باشید!
    کاربر مقابل پست iAbtin عزیز را پسندیده است:
    amir (10-17-2013)
    امضای iAbtin
    [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]

5. Top | #15

شماره عضویت
    1689
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.01
    دستگاه های من

iphone-5s-silver iphone-5-black
    اپراتور های من

Rightel
    مورد پسند : 0 بار در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iAbtin [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    ببینید دوست عزیز میتونید با قرار دادن سیم کارتی که از اول داخل گوشه بوده است آیفون رو اکتیو کنید.(به عنوان آیپاد تاچ می تونید استفاده کنید)اما برای آنلاک کردن حتما یک سرویسی باید روی اکانت اپراتور شما فعال باشد!اگر نیست می تونید با r-SIM 8 آنلاک کنید! موفق باشید!
    سلام دوست عزیز لطف کن یه راهنمائی بده ممنون میشم من یه گوشی آیفون 5 زمانی که خارج از ایران بودم تهیه کردم که یکی دو ماهی کار کرده بود الان که میخوام ازش استفاده کنم ارور عدم شناسائی سیم کارت میده متوجه شدم ظاهرا گوشی با سیم کارت اولیه فعال میشه مشکل اینجاست که کارتن و گارانتی دستگاه رو دارم اما دسترسی به اون فرد دیگه ندارم شما راهی به ذهنت میرسه که بتونم گوشی رو راه بندازم در ضمن با بخش پشتیبانی اپل هم مکالمه کردم اما جوابی ندادن

6. Top | #16

شماره عضویت
    22
    عنوان کاربر
    مدیر باز نشسته
    میانگین پست در روز
    0.58
    دستگاه های من

iphone-5s-gray iphone-5c-red
    اپراتور های من

IranCell MCI
    ورژن iOS:
    iOS 8.1.1 Beta
    گیم سنتر
    iAbtin
    مورد پسند : 753 بار در 304 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    سلام دوست عزیز لطف کن یه راهنمائی بده ممنون میشم من یه گوشی آیفون 5 زمانی که خارج از ایران بودم تهیه کردم که یکی دو ماهی کار کرده بود الان که میخوام ازش استفاده کنم ارور عدم شناسائی سیم کارت میده متوجه شدم ظاهرا گوشی با سیم کارت اولیه فعال میشه مشکل اینجاست که کارتن و گارانتی دستگاه رو دارم اما دسترسی به اون فرد دیگه ندارم شما راهی به ذهنت میرسه که بتونم گوشی رو راه بندازم در ضمن با بخش پشتیبانی اپل هم مکالمه کردم اما جوابی ندادن
    گوشی رو که خریدین لاک بود؟
    آگه آنلاک باشه واسه ی اکتیو کردن به اون سیم کارتی که داخلش بوده نیاز نداره!
    امضای iAbtin
    [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]

7. Top | #17

شماره عضویت
    1689
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.01
    دستگاه های من

اپراتور های من

Rightel
    سلام لطف کردی داداش که جواب دادی نه گمان نمیکنم چون دست اون فرد کار میکرد پس طبعا نباید لاک بوده باشه یا بهتر بگم نمیدونم چون هنوز از من چیزی به عنوان رمز نخواسته

8. Top | #18

شماره عضویت
    1689
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.01
    دستگاه های من

اپراتور های من

Rightel
    دوست عزیز پیغامی که میده اینه: the sim card that you currently have installed in this iphone is from a carrier that is not supported under activation policy that is currently assigned by the activation server. در هر حال شما که لطف کردی هم منت بذار در صورت قفل نبودن رو توضیح بده و هم بگو اگر احیانا من اشتباه کردم و قفل بوده آیا با هک و یا فلش نمیشه جواب گرفت باز هم ممنونم

9. Top | #19

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر سایت
    میانگین پست در روز
    1.33
    دستگاه های من

iphone-5-white ipad-air-wifi+cellular-gray
    اپراتور های من

Rightel MCI
    مورد پسند : 489 بار در 371 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    سلام لطف کردی داداش که جواب دادی نه گمان نمیکنم چون دست اون فرد کار میکرد پس طبعا نباید لاک بوده باشه یا بهتر بگم نمیدونم چون هنوز از من چیزی به عنوان رمز نخواسته
    دوست عزیز پیغامی که میده اینه: the sim card that you currently have installed in this iphone is from a carrier that is not supported under activation policy that is currently assigned by the activation server. در هر حال شما که لطف کردی هم منت بذار در صورت قفل نبودن رو توضیح بده و هم بگو اگر احیانا من اشتباه کردم و قفل بوده آیا با هک و یا فلش نمیشه جواب گرفت باز هم ممنونم
    خب گوشی زمانی که در دست شخص دیگه بوده، اون شخص در خارج استفاده می کرده؟! اگر بله احتمالا در حالت لاک از گوشی استفاده می کرده که با سیم کارت دیگری قابل استفاده نیست.
    این پیغامی رو هم که شما نوشتید میگه که سیم کارت شما پشتیبانی نمیشه که احتمالا بخاطر اینه که هنوز لاک می باشد
    توصیه می کنم تاپیک زیر را مطالعه کنید: [تنها کسانی که عضو شدند میتوانند لینک ها را مشاهده کنند. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید ]
    امضای Eriknem

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع